Antalya bölgesinde hizmet veren firmamız 2004 yılında kurulmuştur. hizmetlerine her geçen sene bir yenisini ekleyerek sektörde çıtasını yükseltmiştir.

imza rent a car geniş araç filosu ve full rent a car kaskolu araçlarıyla hizmetinizdedir.

firmamızın müşteri memnuniyeti felsefesini ilke edinmiş bir duruşu vardır. imza rent a car olarak web sayfalarımızda ssl güvenlik sistemi kullanılıyor. buda

tüm müşterilerimizin verilerinin son derece güvenli olarak saklanması anlamına gelir bu verileriniz 5 yıl arşiv olarak saklanır. 5 yıl sonunda müşterimizin firmamızla ilişkisi kesilmiş ise otomatik olarak silinir. araçlarımızda çift gprs sistemi ve acil çağrı butonu bulunmaktadır. bu sayede daha güvenli bir seyehat sizi bekliyor. araçlarımzda rent a car kaskosu bulunmaktadır. bu kasko bi nevi ticari kasko anlamına gelir. açılımına gelecek olursak olası bi kaza durumunda sakatlık ölümlü kaza maddi trafik kazalarında kaskomuz devreye girmektedir. ancak bu kaskolar güvenli kasko olmasına rağmen bizler için ve müşterilerimiz için bazı eksiklikleride vardır. açıklayacak olursak  %2 muafiyet bu bedel ne demektir.

Örneğin Kiraladığınız Araç 50.000 tl lik bir araç (bu bedel her aracın kasko değeri devlet kurumları tarafından belirlenir) bu araçta doğacak sorunların araç değerinin %2 olan kısmını ödemiyor olması demektir yani 50.000 tl olan bir aracın 1000 tl olan kısmını ödememesidir. yani hafif bir kaza yaparsanız yada büyük kazada yaparsanız %2 lik kısmı olan 1000 tl müşteri tarafından ödenmektedir. kontratımızda olan maddelerin ve şartların eksiksiz olduğu kesinleşirse bu ücretten extra bir ücret ödemezsiniz. yani aracın parça başı 1000 tl yi geçmeyen parçaları kasko tarafından yapılamamaktadır.

kiraladığınız yada rezervasyon yaptırdıgınız araç adresinize ücretsiz teslim yapılmaktadır. alacağınız fiyatlara katma değer vergisi dahildir. full kasko dahildir.

 tüm kredı kartları geçerlidir. Tüm iş bankası kredı kartlarınada 9 taksite kadar vade farksız taksit yapılabilmektedir. 

online rezervasyon yaparak %15 anında indirim kazanırsınız. imza rent a car antalya ve ilçelerinde hizmet vermektedir. extra il veye ilçeler drop üretine tabidir.

aracı adresinizden veya ofısimizden başka bi lokasyonda teslim etmekte ayrıca ücretlendirilecektir. firmamızda kiralayacağınız araç için extra bir depozito yada kredi kartından bloke alınmaz. 

Bizden Haberler